מהו הליך סגירת חברה מזורז? - Mor & Gold

הליך מזורז של סגירת חברה הוא הליך מהיר המביא לפירוק חברה בע"מ תוך זמן קצר מרגע תחילתו.

ההליך המזורז יכול להתקיים במקרים בהם מדובר בחברת יחיד בלבד, כלומר במקרים בהם אדם אחד מחזיק בכל מניות החברה ומכהן בה כדירקטור יחיד בחברה אשר מבצעת את הפירוק חברה מרצון.

מי ששוכר את שירותינו לביצוע הליך פירוק חברה מרצון, יכול לסיים את התהליך כולו תוך 6 חודשים, כשהזמן הממוצע במשק עומד על שנה וארבעה חודשים. חברות יחיד הנוקטות בהליך מזורז של פירוק מרצון יכולות בעזרתנו להביא לפירוק החברה תוך 4 חודשים בלבד ובהוצאות מינימליות.

הליך מזורז של פירוק חברה בע"מ מורכב בסך הכל משני שלבים וכולל בעיקר מילוי טפסים והגשתם כקבוע בחוק. שלבי ההליך המזורז דומים באופן כללי לשלבי ההליך הרגיל כאשר הזמנים מתקצרים בין השלבים עצמם. עיקר ההליך המזורז הוא במילוי טפסים והגשתם  לבית המשפט ולרשם החברות. כמו כן, חשוב מאוד להגיש את הטפסים  במועדים הנקובים כדי שלא יבוטל ההליך כולו. שלא כמו בהליך רגיל של פירוק חברה מרצון, בהליך המזורז ניתן להגיש את כל הטפסים במקביל, כל עוד שמים לב לפרקי הזמן בין מועדי ההגשה השונים הקבועים בחוק.

  • ההליך המזורז לסגירת חברה מתחיל בחתימה על טופס הודעת פירוק חברה מרצון ועל תצהיר כושר פרעון.
  • לאחר מכן יש לקבוע מועד לכינוס אסיפה סופית, ובמקביל לשלם את אגרת הפרסום ברשומות.
  • לאחר הפרסום ברשומות יש להעביר עותק מההודעה המפורסמת למשרדי רשם החברות ולקבל ממשרדי הרשם אישורים על קבלת המסמכים ועל התחלת תהליך פירוק החברה.
  • לאחר קבלת המסמכים מרשם החברות מתחיל השלב השני, הכולל, שוב, מילוי טפסים, כולל דו"ח מפרק החברה ובקשה לפטור מתשלום האגרה, וכן צירוף כל המסמכים הנדרשים בחוק.
  • תוך 45 יום מרגע שהמסמכים מתקבלים אצל רשם החברות כנדרש, מוצא אישור על סגירת החברה.

אם נהגתם נכון ושכרתם את שירותנו לביצוע ההליך, כל שיישאר לכם הוא לחתום על טפסי הפירוק (בזמן ובמקום שנוח לכם), ואנו כבר נדאג לשאר.

שתפו

נגישות
צרו קשר
close slider

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

ניתן לפנות אלינו בווטסאפ עם הפנייה למספר: 0507775908
גלילה לראש העמוד